aktualności

3
listopada
2023
Z wizytą w American Corner.
Klasa Turystyczno Językowa

 

W dniach 2 i 3 listopada nasi językowcy z 1 i 2 TJ odwiedzili American Corner w Katowicach. To wspólne przedsięwzięcie prowadzone przez Public Affairs w Ambasadzie USA i Uniwersytet Śląski w Katowicach. American Corner w ścislej współpracy z Ambasadą i Konsulem USA organizuje szereg wydarzeń tj: prelekcje, wykłady, pokazy filmów, spotkania, wystawy i zajęcia warsztatowe dla szkół. Na pierwszych zajęciach nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach:
” Study in the USA- wszystko co warto wiedzieć o edukacji w Stanach Zjednoczonych” oraz
” 25 rzeczy, które warto wiedzieć wybierając się do USA”
 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec