aktualności

1
marca
2024
Z wizytą w American Corner Katowice.
Klasa Policyjno Prawna

 

1 marca 2024 uczniowie klasy 2PP uczestniczyli w warsztatach językowych „25 rzeczy, o których warto wiedzieć przed wyjazdem do USA” organizowanych przez American Corner w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Nasi uczniowie mieli możliwość zapoznać się z niuansami kultury amerykańskiej dotyczącymi sposobów płatności, obowiązku dawania napiwku, zasad konstrukcji strefowej miast oraz konstrukcji domów, a także informacjami na temat dostępności broni, czy wysoko rozwiniętej kultury obsługi klienta. Cieszymy się, że dzięki tym warsztatom poszerzyliśmy swoje horyzonty i zyskaliśmy nową wiedzę.
Zapraszamy do FOTOGALERII

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec