aktualności

27
października
2023
Wycieczka do Warszawy.
Klasa Policyjno Prawna

 

W dniach 25-27. 10. 2023 uczniowie klas 3W, 3PP, 3TP, 2W, 4PP uczestniczyli w wycieczce do Warszawy w ramach programu MEN Poznaj Polskę. Zwiedziliśmy: Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Kopernika, Muzeum Żołnierzy Wyklętych, Centrum Weterana, Cmentarz Wojskowy na Powązkach ( gdzie zapaliliśmy znicz na grobie patrona naszej szkoły Krzysztofa Kamila Baczyńskiego), Stare Miasto wraz z Zamkiem Królewskim, Grób Nieznanego Żołnierza. Na koniec było też trochę atrakcji sportowych- Stadion Narodowy i Stadion Legii (specjalny punkt programu dla naszych kibiców z Baczyna😉)
Sami zobaczcie: FOTOGALERIA

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec