aktualności

20
października
2023
Wycieczka do Paryża :-)
Klasa Turystyczno Językowa

 

W dniach 7-12 października 2023r uczniowie brali udział w pełnej atrakcji wycieczce do Paryża. Zwiedziliśmy Pola Marsowe, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, nabrzeże Sekwany z widokiem na Katedrę Notre Dame. Obejrzeliśmy piękną panoramę Paryża z Wieży Eiffla. W kolejnych dniach zwiedziliśmy najpiękniejsze Zamki nad Loarą – Zamek Chambord i Zamek Cheverny. Z prowincji przenieśliśmy się ponownie do centrum miasta, gdzie podziwialiśmy dzielnicę La Defense i najnowocześniejsze budowle Paryża, a wieczorem odbyliśmy rejs po Sekwanie w promieniach zachodzącego słońca. Ostatni dzień spędziliśmy w bajkowym świecie Eurodisneylandu. Było cudownie.❤️

 

Na relację FOTO i VIDEO dzień po dniu zapraszamy na nasz Fanpage: BACZYN W FORMIE JĘZYKOWEJ

 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec