aktualności

27
listopada
2023
Wizyta w Politechnice Śląskiej w Katowicach
Ogólne

 

Dnia 20 listopada 2023 uczniowie klasy 4 pp brali udział w pierwszym spotkaniu w ramach projektów PBL  w Politechnice Śląskiej w Katowicach  na Wydziale Inżynierii Materiałowej. Uczniowie wspólnie ze studentami  Wydziału Inżynierii Materiałowej brali udział w spotkaniu  dotyczącym projektów. Następnie uczniowie VII LO z pod opieką pracowników Politechniki Śląskiej dr inż. Tomasza Maciąga i dr inż.  Jakuba Wieczorka  złożyli laser  do grawerowania, cięcia i trasowania powierzchni. Efekt ich wspaniałej pracy widoczny jest na zdjęciach.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec