aktualności

11
października
2021
WIZYTA NAUCZYCIELI SZKÓŁ PARTNERSKICH  W RAMACH REALIZACJI NASZEGO PROJEKTU
Erasmus+

 

Spotkanie nauczycieli w ramach projektu Erasmus+ Ecopoly-the Real Game for a Better Life
11 października 2021r. w naszej szkole gościliśmy nauczycieli ze szkół partnerskich z Niemiec, Słowenii oraz Włoch. Podczas pierwszego dnia spotkania nasi uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne klas, pokaz musztry. Goście mieli okazję uczestniczyć w wycieczce po centrum naszego miasta przygotowanej przez uczennice klasy 2 RMJ Maję oraz uczennicę klasy 2 PP Martynę.

W drugim dniu wizyty nauczycieli szkół partnerskich miały miejsce warsztaty projektowania własnej butelki na wodę. Uczniowie naszej szkoły oraz szkoły niemieckiej wraz z nauczycielami uczestniczyli w zajęciach on line „zaprojektuj butelkę na wodę” . Podczas zajęć wymieniliśmy się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami w zakresie dbania o nasze środowisko naturalne. 🌎🌍🌏🌞🌞🎨🎨

W trzecim dniu realizacji projektu udaliśmy się do Krakowa celem poszerzenia wiedzy na temat Sprawiwego Handlu i zrównoważonego rozwoju miasta. KOKOworld #fairtrade #krakow
Kolejny dzień projektu upłynął na zwiedzaniu Sosnowieckich Wodociągów. Zobaczyliśmy procesu oczyszczania ścieków i uzdatniania wody pitnej. Wielkie podziękowania dla Pani Marceliny oraz Pana Mateusza. 🙂🙂 #sosnowieckiewodociągi #sosnowiec #erasmus #baczyn

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec