aktualności

10
maja
2019
Wielopokoleniowe spotkanie patriotyczne w Trójkącie Trzech Cesarzy
Klasa Ratowniczo-Medyczna

 

Dnia 10 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły z klasy pierwszej ratowniczo-medycznej i pierwszej mundurowej wzięli udział w Wielopokoleniowym Spotkaniu Patriotycznym w Trójkącie Trzech Cesarzy.

W ramach tego spotkania uczestnicy odbyli spacer pod obelisk pamięci o dawnym podziale Europy i jej zjednoczeniu nazywany Trójkątem Trzech Cesarzy. Na koniec imprezy odśpiewano pieśni patriotyczne.  Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Impreza zorganizowana była przez Radę Seniorów Miasta Sosnowca, Fundację im. Jana Kiepury oraz MOSi R w Sosnowcu.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec