aktualności

29
lutego
2024
Warsztaty z pielęgniarstwa. Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej
Klasa Ratowniczo-Medyczna

 

Innowacja ratowniczo-medyczna – warsztaty z pielęgniarstwa Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej
Dziś nasi uczniowie z klas ratowniczo-medycznych ćwiczyli umiejętności z zakresu sprawowania opieki nad chorymi. W świetnie wyposażonym Centrum Symulacji Medycznej mieli okazję nauczyć się zakładania sondy pokarmowej, pracy ze stetoskopem i zakładania wenflonu. Poznali podstawy higieny pracy pielęgniarskiej oraz zasady komunikacji z chorymi.
Zapraszamy do FOTORELACJI

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec