aktualności

21
października
2021
Warsztaty klasy 2 RMJ i 3 RMJg z pierwszej pomocy przedmedycznej
Klasa Ratowniczo-Medyczna

 

Uczniowie klas 2 RMJ i 3 RMJg 15 października br. uczestniczyli w pierwszej części warsztatów zorganizowanych w ramach innowacji medyczno-ratowniczej oraz współpracy ze Śląską Wyższą Szkołą Medyczną w Katowicach. Zajęcia są realizacją projektu  SWSM „Wiedza, rozwój, zdrowie – warsztaty edukacyjne dla młodzieży”. Każdy uczestnik warsztatów miał okazję poćwiczyć, a następnie sprawdzić swe umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod okiem pracownika uczelni, Pana Marka Mikuły. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec