listopada
Warsztaty językowe
Klasa Turystyczno Językowa

29 listopada uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w innowacyjnym projekcie języka niemieckiego. W tym roku warsztaty poświęcone słownictwu bożonarodzeniowemu przebiegały pod hasłem Geheimnissvolle Weihnachten. Podczas nowatorskiej lekcji we współpracy z kolegami i koleżankami z innych szkół województwa śląskiego nasi uczniowie bawili się słownictwem podczas licznych gier językowych, animacji językowych, dzięki ciekawostkom zagłębili się w tradycję i charakter bożego narodzenia w krajach niemieckojęzycznych. Warsztaty jak zwykle okazały się nie tylko doskonałą metodą nauki słownictwa, ale przed wszystkim świetną zabawą i integracją grupy szkolnej.

ZOBACZ WSZYSTKIE

PARTNERZY I PRZYJACIELE