aktualności

26
września
2022
W młodości siła
Sport

 

W dniu 22.09.2022 odbyły się zawody lekkoatletyczne o Mistrzostwo Sosnowca. Nasza szkoła zajęła II miejsce w klasyfikacji dziewcząt. Warto podkreślić, że na 15 zawodniczek, 13 uczęszcza do I klasy. Przyszłość sportowa zapowiada się wręcz wyjątkowo. Gratulacje

 

Szczególne brawa dla Zuzanny Smędzik I miejsce skok w dal, Niny Micek I miejsce 400 m, Leny Zięba II miejsce 200 m i Mileny Maciejczyk III miejsce rzut oszczepem.

Reprezentacja dziewcząt VII LO Sosnowiec w LA :Dziubińska Wiktoria, Gorgoń Zuzanna, Jagodzińska Oliwia, Jaworska Kornelia, Maciejczyk Milena, Micek Nina, Mielcarz Marta, Ryterska Roksana, Smędzik Zuzanna, Strzelec Maja, Śledź Kamila, Torbus Agnieszka, Załęska Aniela, Zięba Lena, Złocińska Marzena. Opiekunowie: Michał Szaryński, Tomasz Majewski

 

 

 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec