aktualności

17
września
2019
VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa sportowo-obronne COMMANDO 2019
Klasa Wojskowa

 

W dniach 9-12.09.2019r nasi uczniowie startowali w VII Ogólnopolskich Mistrzostwach Sportowo-obronnych klas mundurowych Commando w Bolesławcu 2019. Po ciężkich bojach w konkurencjach : bieg terenowy na 7 km z zadaniami,rzut granatem do celu, rzut granatem na odległość, OSF, strzelanie pistolet ,karabinek, sztafeta pływacka 4X50m. I miejsce zajęła drużyna mieszana z Baczyna w składzie: Wiktoria Czermak, Wiktoria Klimowicz,Stępień Kamil, Bartosz Kurek, Kamil Bobek, II miejsce drużyna męska w składzie: Kacper Karpiel, Piotr Olearnik, Dominik Faryna, Dziopa Karol, Brian Gbyl . Do Mistrzostw drużyny przygotowała mgr Anna Filipiak-Chełczyńska. Gratulacje dla zwycięzców !!!

 

FOTOGALERIA

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec