aktualności

7
marca
2019
VII edycja Konkursu „Każdy z nas jest ratownikiem 2019”
Klasa Ratowniczo-Medyczna

 

W dniu 7.03.2019 odbyła się VII edycja Konkursu „Każdy z nas jest ratownikiem 2019”. Organizatorami Konkursu było nasza szkoła czyli VII Liceum Ogólnokształcące „Baczyn”, Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu oraz Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, a Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński. Ww tegorocznej edycji uczestniczyło aż 18 drużyn z sosnowieckich szkół.

Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI

Na podium w tym roku znaleźli się:

  • I miejsce w konkursie zdobyła drużyna nr 12 ze Szkoły Podstawowej nr 47 w Sosnowcu w składzie: Agata Główka, Justyna Główka, Emilia Cembrzyńska pod opieką pani Joanny Sypek
  • II miejsce w konkursie zdobyła drużyna nr 8 ze Szkoły Podstawowej nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu w składzie: Julia Witwicka, Rozalia Matusik, Malwina Gardzińska pod opieką pani Agnieszki Rokity
  • III miejsce w konkursie zdobyła drużyna nr 2 ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Sosnowcu w składzie: Patrycja Seweryn, Aleksandra Cieślik, Jakub Mazurek pod opieką pani Joanny Sypek

Gratulujemy i zapraszamy za rok!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec