aktualności

1
września
2021
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
Ogólne

 

1.09.2021 o godzinie 12.00 rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny. Gośćmi podczas uroczystości byli Szef Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Będzinie mjr mgr inż. Tomasz STASIŃSKI oraz przedstawiciel Jednostki Patronackiej z sekcji współpracy cywilno wojskowej 13. Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej starszy szeregowy Anna Bargiel.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego, zaprezentowała się grupa uczniów, która wzięła udział w VI Centralnym Zlocie Klas Mundurowych w  Wędrzynie. Następnie Pan major odczytał List Ministra Obrony Narodowej skierowany do uczniów a Pani Bargiel przekazała na ręce Dyrektora Szkoły Kalendarz z Mundurem. Po części oficjalnej Dyrektor przywitał społeczność szkolną, szczególnie ciepło powitał uczniów klas pierwszych naszego liceum. Po oficjalnej uroczystości uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych, gdzie wychowawcy przekazali ważne informacje dotyczące nowego roku szkolnego.

 

List_ministra

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec