aktualności

22
lutego
2018
Uczniowie „Baczyna” Mistrzami Sosnowca w piłce ręcznej Szkół Licealnych
Klasa Piłki Ręcznej

 

Uczniowie naszego Liceum w składzie: Tomkiewicz Piotr, Jarzyna Konrad, Jeziorny Jacek, Sobór Przemysław, Hachul Aleksander, Świercz Eryk, Ciepliński Kacper, Gałęziowski Gabriel, Kolano Kacper, Kosmala Jan, Ferczykowski Michał, Piątek Dawid zostali Mistrzami Sosnowca w Piłce Ręcznej Chłopców. Tym samym wywalczyli awans do półfinału wojewódzkiego w zawodach Szkół Ponadgimnazjalnych. Podopieczni Trenera Grzegorza Mentla rozegrali 6 spotkań wygrywając wszystkie z bilansem bramkowym 123:20.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec