aktualności

30
marca
2020
Uczniowie Baczyna bliscy 3 wyjazdu na Mistrzostwach Polski zadecydowały rzuty karne.
Klasa Piłki Ręcznej

 

Zagłębiu pechowo nie udało się wywalczyć awansu na Mistrzostwa Polski do Gorzowa Wielkopolskiego na Hali w Zabrzu ‼️W decydującym dla Nas meczu ulegliśmy po karnych drużynie Viretu mimo, iż prowadziliśmy całe spotkanie. W ostatnim meczu dnia Zabrze nie podjęło walki z Viretem nie desygnując do gry swoich najlepszych zawodników lecz są to decyzję trenera, do których my nie możemy mieć pretensji‼️BRAVO za Walkę dla Zagłębia a dla drużyny Viretu Gratulacje i powodzenia na Mistrzostwach Polski ‼️‼️W barażach brały udział 3 zespoły z czego tylko Zwycięzca uzyskał Awans ?‍♂️?‍♂️ 1 mecz Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec 18:22 ‼️ 2 mecz Zagłębie Sosnowiec – Viret Zawiercie 19:19k4:5 3 mecz Viret Zawiercie – Górnik Zabrze 27:19

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec