aktualności

21
października
2021
Uczeń klasy 3RMJg w gronie najlepszych licealistów
Klasa Ratowniczo-Medyczna

 

W dniu 20 października 2021 uczeń 3 klasy ratowniczo-medycznej Michał Gach otrzymał indeks Uniwersytetu Licealisty, który funkcjonuje przy Śląskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu.  Jest to inicjatywa skierowana do uczniów liceum, którzy chcą rozwijać swe zainteresowania. Michał z łatwością przeszedł postępowanie rekrutacyjne i znalazł się w gronie uzdolnionych licealistów, którzy będą brać udział w seminariach i ćwiczeniach prowadzonych przez wykwalifikowanych pracowników naukowo – dydaktycznych na wybranych Katedrach. Podczas inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Licealisty uczestnicy mieli okazję wysłuchać pierwszego wykładu z zakresu botaniki farmaceutycznej „Świat zapachów”. Życzymy Michałowi wytrwałości w zgłębianiu wiedzy i dużo satysfakcji z uczestnictwa w zajęciach akademickich.

 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec