aktualności

1
marca
2024
Turnieju Wiedzy o Wojsku Polskim „Ekstraklasa Wojskowa”
Klasa Wojskowa

 

W dniu 01.03.2024r. XV Liceum Ogólnokształcących im. rtm. Witolda Pileckiego w Katowicach odbyły się eliminacje wojewódzkie do Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Wojsku Polskim „Ekstraklasa Wojskowa”. W turnieju uczestniczyli uczniowie klas realizujących program #OPW, #CWKM #BOW i #Cyber.MILzKlasą z osiemnastu szkół z województwa śląskiego. W trakcie turnieju została zweryfikowana znajomość m. in. regulaminu ogólnego oraz regulaminu musztry. W tym roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2W: Aniela Załęska, Kacper, Piega i Nataniel Skrzypczyński.

 

I miejsce – Zespół Szkół w Rybniku – ZDZ w Katowicach,

II miejsce – Zespół Szkół im. Orląt Lwowskich w Tychach,

III miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące im. Herberta Hoovera w Rudzie Śląskiej.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec