aktualności

4
marca
2022
Szkolenie wewnętrzne- kalistenika i stabilizacja.
Klasa Trener Personalny

 

Ćwiczenia przygotowujące do kalisteniki/ podstawy + stabilizacja oraz specjalnie dla dziewczyn z III TPs trenera personalnego : – ćwiczenia stabilizacyjne z piłkami + kształtowanie świadomości swojego ciała podczas ćwiczeń. Zajęcia przygotował i samodzielne poprowadził Igor Kułagowski: nasz utalentowany absolwent klasy trenera personalnego, aktualnie zawodowo trener personalny, instruktor kalisteniki oraz student AWF Katowice .

Brawo Igor ?? insta: igorkulagowski

ZOBACZ NAS NA:

Instagram – jak zacząć? | Blog CleverAgency INSTAGRAMIE: kliknij tutaj

Fanpage Like / Polubienia - Wysoka jakość - Instalikes FANPAGE: kliknij tutaj

YouTubeLogo - Emerald Coast Marine Group YOU TUBE: kliknij tutaj

 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec