aktualności

21
lutego
2020
SZKOLENIE DLA KLAS MUNDUROWYCH
Klasa Policyjno Prawna

 

Zakończyło się dwudniowe szkolenie dla klas mundurowych z naszego Liceum. Zajęcia odbywały się na terenie gór Beskidu Żywieckiego. Kurs ten miał na celu przygotować młodzież do dalszej kontynuacji swoich mundurowych zainteresowań, przedstawić im różne drogi i możliwości dostanie się do służby w mundurze. Tematyka zajęć była dość szeroka, a pogoda jak widać ze zdjęć nie rozpieszczała, w związku z tym wymagało to od podopiecznych dużej wytrzymałości fizycznej i skupienia. Na szczęście uczniowie VII LO poradzili sobie bardzo dobrze ze wszystkimi zadaniami. 
ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec