aktualności

14
lutego
2024
Ślubowanie kadetów 2024
Klasa Policyjno Prawna

 

Dziś 1️⃣4️⃣ lutego 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ r. w 82. rocznicę powołania Armii Krajowej w Baczyn Sosnowiec odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych policyjnych i wojskowych #OPW na kadetów. Mieliśmy przyjemność gościć szanownych gości z Urzędu Miasta Sosnowiec, posłów na Sejm RP, przedstawicieli policji👮, wojska 🪖, służby więziennej, straży pożarnej 👨‍🚒, księdza proboszcza i oczywiście rodziców naszych „pierwszaków”.
W tym miejscu wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów podczas realizacji celów związanych z służbami mundurowymi!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec