aktualności

19
marca
2024
„Śladem europejskiej tożsamości Krakowa”
Klasa Turystyczno Językowa

 

W dniu 19 marca klasy 2 i 3 uczestniczyły w wycieczce do Krakowa. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z malarstwem XIX i XX wiecznym. Podążali „Śladem europejskiej tożsamości Krakowa” , zwiedzając Rynek Podziemny średniowiecznego miasta. Na zakończenie tej lekcji historii udali się do Teatru Bagatela na przedstawienie „Szalone nożyczki „. Był to strzał w dziesiątkę – najlepsza komedia kryminalna z zakończeniem, które zależy od publiczności.

Zapraszamy na profil „Baczyn w Formie Językowej” i do obejrzenia Fotorelacji

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec