aktualności

15
listopada
2023
Podsumowanie rundy w klasie I N
Klasa Piłki Nożnej

 

Zobaczcie co do powiedzenia mieli uczniowie naszej I klasy sportowej o profilu piłka nożna po zakończonej rundzie.

Krótkiego podsumowania udzieli Roksana Kozłowska, Lena Saja, Oskar Kania i Iwo Strojniak.

Zapraszamy do lektury 🙂

 

Roksana Kozłowska

„Uczestniczę w rozgrywkach 2 ligi piłki nożnej kobiet (grupa południowa) – jest to trzeci najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce. Po rundzie jesiennej drużyna Czarni Sosnowiec zajmuję 1 miejsce w tabeli. Mój dorobek strzelecki to 6 goli.

Reprezentuję też drużynę Czarni Sosnowiec w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek (CLJ U18) W grupie południowej drużyna zajmuje obecnie 3 miejsce. Liczba zdobytych przeze mnie goli to 7.”

Lena Saja

„W tym sezonie jestem bardzo zadowolona z postawy mojej drużyny. Oczywiście jak każda drużyna mieliśmy wygrane jak i przegrane mecze, ale finalnie zakończyliśmy rozgrywki na 3 miejscu. W tym sezonie musieliśmy wdrożyć nowy skład, który początkowo co mecz się zmieniał przez co długo zajęło nam „zgranie się”.
Pod koniec rundy zrozumiałyśmy swoją grę wzajemnie, nauczyłyśmy się współpracować i gra była czystą przyjemnością. Podsumowując dałyśmy z siebie wszystko i jestem bardzo dumna z postawy mojej drużyny.”

Oskar Kania

„Napewno ten sezon zostawi u nas dużo niedosyty gdyż przeciwnicy nie byli z wysokich półek, a kończymy go na 4 miejscu. Dużo pecha lecz dalej się nie poddawaliśmy i walczyliśmy, lecz dalej nam czegoś brakowało. Była to ciężka lekcja cierpliwości i wytrwałości z naszej strony. Jeszcze długa droga przed nami, lecz następny sezon będzie o wiele lepszy w naszym wykonaniu.”

Iwo Strojniak

„Jesteśmy rocznikiem 2009 , gramy w 2 lidze wojewódzkiej i aktualnie na dzień dzisiejszy (13.11.23) zajmujemy 2 miejscu w lidze. Każdy mecz staramy się grać jak najlepiej by pokazać się z najlepszej strony, czasami to zawodzi, zdążają się głupie błędy – ale to normalna kolej rzeczy w sporcie. Każdy z drużyny daje od siebie nawet 110% w meczu. Od 2 sezonów staramy się o awans do 1 ligi wojewódzkie. W zeszłym sezonie (naszym debiutanckim) zajęliśmy 4 miejsce grając z topowymi drużynami – znanymi w całej Polsce. W tym sezonie jesteśmy jedną z lepszych drużyn i w tabeli zajmujemy 2 miejsce i nie wiadomo co przyniesie czas … Mam nadzieję że kazdy da z siebie wszystko w ostatnim meczu i będziemy godnie reprezentować nasz klub oraz szkołę (VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu).”

SMS VII LO. Profil Piłka Nożna – klasa 1N

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec