aktualności

10
listopada
2019
Podsumowanie rundy jesiennej ⚽
Klasa Piłki Nożnej

 

Podczas tego sezonu nasz zespół występował w 1 lidze Śląskiej juniora młodszego B2. Wśród zespołów ligi można zobaczyć takie marki jak Raków Częstochowa, Rozwój Katowice, Ruch Radzionków itd.

Rundę kończymy w połowie tabeli z różnicą 5 punktów do podium. Sezon uważam za udany, mimo tego iż mecze z najcięższymi rywalami rozgrywaliśmy na wyjeździe. Plusem jest to, iż na wiosnę w rundzie rewanżowej zaprosimy ich na stadion przy ul. Mireckiego. Pechowo również rozwiązała się sprawa z kontuzją dłoni naszego bramkarza, który musiał pauzować 4 kolejki, i właśnie w tych meczach na bramce bronił zawodnik „z pola” z racji braku drugiego bramkarza.

Jedyny mecz z którego nie możemy być do końca zadowoleni był mecz z Górnikiem Jaworzno gdzie zasługiwaliśmy na 3 punkty będąc na boisku lepszym zespołem. Z reszty spotkań wyciągnęliśmy tyle ile się dało. Kilka wygranych, remis z zeszłorocznym zwycięzcą ligi i dobre występy z bardzo mocnymi drużynami. Ogromny szacunek za ostatni mecz gdzie wygraliśmy 3:0 z zespołem który jako jedyny pokonał Raków Częstochowa.

Dodatkowo cieszy fakt, iż ważnym ogniwem w meczach ligowych było 2 młodszych zawodników z rocznika 2005 – Kacper Szumski oraz Marcel Łoch.

W przerwie zimowej solidnie przepracujemy każdy dzień i na wiosnę będziemy jeszcze mocniejsi! Dziękuję zawodnikom za rundę. Za mocną walkę i charakter! Drużyna – rodzina.

Dziękujemy też wszystkim rodzicom i kibicom, którzy nas cały czas wspierali !?

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec