aktualności

10
stycznia
2024
O relacjach międzyludzkich…
Klasa Koszykówki

 

W dniu 9 stycznia 2024 roku uczennice z klasy IK i II K uczestniczyły w prelekcji na temat filmu „Johnny” w reżyserii Daniela Jaroszka. Spotkanie odbyło się Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Po wysłuchaniu wykładu dotyczącego relacji międzyludzkich młodzież obejrzała wzruszający film o życiu księdza Jana Kaczkowskiego. Film porusza problematykę buntu, walki z własnymi słabościami oraz współczesnych autorytetów. Film posiada duży potencjał wychowawczy. Zdecydowanie polecamy obejrzenie historii opartej na prawdziwych wydarzeniach.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec