aktualności

10
listopada
2022
Nasza szkoła rozpoczyna współpracę z Uniwersytetem Śląskim
Ogólne

 

W dniu 9 listopada 2022 roku Dyrektor VII LO im. K.K. Baczyńskiego wraz z przedstawicielem Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych w Uniwersytecie Śląskim podpisał umowę o wzajemnej współpracy. Dzięki niej nasi uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w wykładach i warsztatach z matematyki, robotyki, elektroniki, programowania, fizyki i chemii prowadzonych przez wykładowców UŚ zarówno na terenie naszej szkoły, jak i na terenie uczelni. Będzie to znakomita szansa dla naszych uczniów na poszerzenie wiedzy, lepsze zrozumienie funkcjonowania otaczającego nas świata, a także poznanie środowiska akademickiego. Współpraca została zainaugurowana wykładami pt. ”Dawno, dawno temu, czyli jak liczono przed naszą erą.” oraz „Jak grać, żeby wygrać?”, które przeprowadziła Pani dr Anna Brzeska. Mamy nadzieje na owocną współpracę .

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec