aktualności

11
listopada
2019
Narodowe Święto Niepodległości 2019
Klasa Policyjno Prawna

 

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości nasi Uczniowie złożyli kwiaty oraz zapalili znicze w Miejscach Pamięci na cmentarzach w Zagórzu, Ostrowach Górniczych, Pogoni, w Będzinie oraz przy sosnowieckim Lapidarium.

Kwiaty i znicze pochodzą od całej Społeczności Szkolnej, która zbierała na ten cel datki w ramach Kwesty dnia 25.10.2019r.

Samodzielną inicjatywę uczczenia Pamięci Poległych i Zmarłych podjęli dodatkowo uczniowie klasy 1pps, którzy w ramach Uroczystości Wszystkich Świętych 1 listopada zapalili znicze w Miejscach Pamięci na zagórskim cmentarzu. Więcej w FOTORELACJI.

     

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec