aktualności

15
października
2019
Nagrody Prezydenta Miasta Sosnowca 
Ogólne

 

Dnia 14.10.2019r. w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, miasto uhonorowało najlepszych nauczycieli i dyrektorów sosnowieckich placówek edukacyjnych Nagrodami Prezydenta Miasta Sosnowca.  

Dyrektorzy nagrodzeni zostali za inicjatywę i duże zaangażowanie w prowadzeniu placówki oświatowej, zaś nauczycieli uhonorowano za osiągnięcia w działalności dydaktycznej oraz zaangażowanie w pracę na rzecz Placówki.

Z Naszej Szkoły uhonorowanymi zostali: Dyrektor Szkoły mgr Tomasz Pawłowski, Wicedyrektor mgr Dorota Wiśniewska, mgr Monika Stachowicz oraz mgr Anita Zgoda.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec