aktualności

8
października
2020
Mistrzowska forma podtrzymana.
Sport

 

W dniu 01.10.2020 na hali sportowej ZSO nr 14 w Sosnowcu, odbyły się finały wojewódzkie w piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja VII LO w Sosnowcu podtrzymała wysoką formę z zeszłego roku szkolnego (nasza szkoła zdobyła I miejsce na najbardziej usportowioną szkołę w Sosnowcu w klasyfikacji dziewcząt ?) i pewnie wygrała turniej finałowy, pokonując szkoły z Bytomia (14-1) i Świętochłowic (7-1). Gratulacje dla naszej drużyny, która wystąpiła w składzie: Aleksandra Czajkowska, Paulina Czechowska, Daria Długokęcka, Adrianna Kempa, Roksana Kornobis, Barbara Korpal, Kinga Kowalska, Sandra Kowalska, Klaudia Tobiczyk, trener Michał Szaryński, trenerka mentalna Martyna Małysa.

 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec