aktualności

7
lutego
2024
Magazyn dla klas mundurowych
Klasa Policyjno Prawna

 

Jakiś czas temu w naszej szkole padła inicjatywa wyremontowania zbrojowni dla klas mundurowych. Nie było łatwo, ale w końcu 🪖klasy mundurowe 🪖mają swój kąt na trzymanie całego sprzętu, który jest niezbędny do dalszych ćwiczeń. 🪖🧭🔫🔦📻
Szczególne podziękowania należą się rodzicowi Rafałowi Jagle za wielkie zaangażowanie w stworzeniu nowego magazynu.
Chcemy podziękować również : Dyrekcji , Gronu Pedagogicznemu , koordynatorom klas mundurowych Annie Szaszkowskiej i Igorowi Imiloczykowi oraz wychowawcom klas wojskowych i policyjnych, głównemu dowództwie szkoły Katarzynie Drożniak , Roksanie Jagle i Dominikowi Zadorze, uczennicy Zuzannie Gorgoń i uczniom klas mundurowych.
Dzięki współpracy udało nam się stworzyć coś co zostanie na lata. Niech nowa zbrojownia się wam sprawuje! 😁

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec