aktualności

23
października
2021
Konsultacje strategii dla młodych
Klasa Policyjno Prawna

 

Dnia 23.10.2021r. Uczniowie Rozszerzenia WOS brali udział w konsultacjach strategii dla młodych w woj. śląskim w ramach ogólnopolskich konsultacji dla przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów.
Dyskusje prowadzone były w formie on-line i podzielone zostały na sześć obszarów tematycznych; „edukacja i szkolnictwo wyższe”, „rynek pracy i przedsiębiorczość”, „społeczeństwo obywatelskie i kultura”, „polityka społeczna, polityka prorodzinna i mieszkaniowa”, „zdrowie i sport” oraz „ekologia i klimat”.
Organizatorem konsultacji jest Pełnomocnik Rządu ds. Polityki młodzieżowej Piotr Mazurek wraz z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec