aktualności

20
czerwca
2021
Konferencja „Etyka w technologii i internecie”
Klasa Policyjno Prawna

 

31 maja 2021 r. uczniowie Naszej Szkoły uczestniczyli w Konferencji Etyka w technologii i internecie.
Spotkanie Ethics in TechnologyInternet – to jedna z inicjatyw, które odbędą się w ramach przygotowań do Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021. Organizatorami konferencji są pełnomocnik rządu ds. polityki młodzieżowej Piotr Mazurek, Youth IGF Poland oraz Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem, we współpracy z TrendHouse.org.
Internet Governance Forum (IGF) to międzynarodowa inicjatywa ONZ, której celem jest inicjowanie i ułatwianie globalnej dyskusji o rozwoju internetu oraz o najbardziej aktualnych i palących zjawiskach związanych z jego funkcjonowaniem.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec