aktualności

24
lutego
2022
Kolejny sukces Naszej Uczennicy!
Dydaktyka

 

Wprawdzie nie powiodło się Polakom na igrzyskach olimpijskich w Pekinie, ale nasza Szkoła może pochwalić się polonistyczną olimpijką – uczennicą klasy 3RMJg, Pauliną Rataj, która najpierw znalazła się wśród elity uczniów dopuszczonych do rejonowego etapu ogólnopolskich zawodów wiedzy o literaturze i języku polskim, a w etapie rejonowym, podzielonym na dwie tury (pisemną i ustną) w mistrzowskim stylu, po ponadsześciogodzinnej pracy nad rozprawką i testem z zakresu gramatyki opisowej i historycznej języka polskiego, uzyskała kwalifikację do etapu ustnego.
Imponująca jest ilość punktów zdobytych przez Paulinę za napisaną rozprawkę – 58/60!!! Brawo!!!
Paulinie gratulujemy sukcesu!!! Jest wśród 22 licealistów z województwa śląskiego, którzy już 5 marca, po raz kolejny, będą mieli zaszczyt stanąć w polonistyczne szranki.
Trzymamy kciuki!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec