aktualności

20
lutego
2020
KOLEJNE ZŁOTO DLA BACZYNA
Sport

 

W IV LO w Sosnowcu 20.02.2020 odbyły się finały  Mistrzostw  Sosnowca w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja Baczyna tego dnia  prezentowała wysoką formę i w półfinale pokonała III LO (wynik 9-3). W finale po zaciętej walce zwyciężyliśmy  z VI LO 3-2.  W całych rozgrywkach wygraliśmy wszystkie mecze pewnie zdobywając Mistrzostwo Sosnowca.

Reprezentacja VII LO:  Bieszczad Kinga, Czechowska Paulina, Długokęcka Daria, Górka Kinga,  Małysa Martyna,  Tobiczyk Klaudia, Chat Sandra, Jankowska Julia, Kowalska Kinga, Kucharska Barbara, Korpal Barbara, Madowicz Wiktoria, Niziurska Eliza, Klimowicz Wiktoria  Trener: Michał Szaryński

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec