aktualności

24
maja
2022
Klasy wojskowe na Dniu Otwartym JWK
Klasa Wojskowa

 

Piętnaście lat temu 24 maja 2007 r Wojska Specjalne uzyskały status odrębnego Rodzaju Sił Zbrojnych (RSZ). Dla upamiętnienia tego wydarzenia, Decyzją Ministra Obrony Narodowej, dzień ten został ustanowiony Świętem Wojsk Specjalnych.
Z okazji 15-lecia Wojsk Specjalnych UCZNIOWIE KLAS WOJSKOWYCH uczestniczyli w Dniu Otwartym Koszar w Jednostce Wojskowej Komandosów w Lublińcu.
W ramach Dnia Otwartego miał miejsce pokaz sprzętu i wyposażenia żołnierzy, zwiedzanie Sali Tradycji, prezentacja multimedialną o Jednostce Wojskowej Komandosów oraz pokaz psów bojowych. Całość zakończyła tradycyjna żołnierska grochówka.
Autor zdjęć: Daniel Dmitriew / JWK

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec