aktualności

21
listopada
2023
Klasy ratowniczo-medyczne w CKZiU w Katowicach
Klasa Ratowniczo-Medyczna

 

Uczniowie 3 i 4 klasy ratowniczo-medycznej zwiedzili dziś Medyka w Katowicach – szkołę, w której można kontynuować naukę po ukończeniu liceum.

Medyk oferuje kształcenie w zawodach technika elektroradiologii, technika farmaceutycznego, opiekuna medycznego, technika masażysty, technika dentystycznego, higienistki stomatologicznej, technika sterylizacji medycznej i asystentki stomatologicznej, a także technika usług kosmetycznych. Szkoła dysponuje bogatą bazą dydaktyczną, nowocześnie wyposażonymi laboratoriami i pracowniami.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec