aktualności

29
października
2019
Klasa 2RM (ratowniczo-medyczna) na wycieczce
Klasa Ratowniczo-Medyczna

 

W dniach 19-23.10.2019 r. uczniowie Baczyna mieli okazję uczestniczyć w wycieczce nad polskie morze.  Klasy medyczno-ratownicze  odwiedziły między innymi Westerplatte, stare miasto w Gdańsku, zwiedzali okręty wojenne w Porcie Wojennym w Gdyni, Ośrodek Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego, byli na okręcie ratowniczym SAR w Ustce, czy Bunkry Blüchera w Ustce – kompleks fortyfikacji z lat 30-tych ubiegłego wieku. Ostatnim miejscem, które odwiedzili uczniowie był Sopot i niezapomniany wieczorny spacer po „Sopckim Molo”.
Zapraszamy do galerii:

       

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec