aktualności

10
czerwca
2024
Jesteśmy Mistrzami Śląska w piłce nożnej
Klasa Piłki Nożnej

 

W dniu 10.06.2024 w Chorzowie odbyły się finały Licealiady dziewcząt w piłce nożnej. Półfinał i finał obfitowały w wielkie emocje i grad bramek oraz fantastyczne parady bramkarskie (brawo Miciu 🙂. W pierwszym meczu wygraliśmy z Zespołem szkół nr 1 w Tychach 7-3. W wielkim finale pokonujemy Zespół szkół mechaniczno-elektrycznych z Żywca 5-3. Wielkie gratulacje dla trenerów i drużyny.⚽️🏆🥇🔝. Reprezentacja Baczyna: Jamroży Julia, Kozłowska Roksana, Micińska Lena, Grzywińska Zuzanna, Ogonowska Lena, Piksa Paulina, Saja Lena, Sielańczyk Zuzanna, Świątek Maja, Uraczyńcow Oliwia. Trenerzy: Michał Szaryński, Kamil Konopka.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec