aktualności

23
marca
2022
IX edycja konkursu „I Ty możesz zostać ratownikiem” Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej
Klasa Ratowniczo-Medyczna

 

Uczniowie z klas ratowniczo-medycznych stworzyli drużynę w składzie Michał Gach – klasa 3RMJg, Marcin Materka oraz Jakub Połetek – klasa 3RMJs i wzięli udział w IX edycji konkursu „I Ty możesz zostać ratownikiem” zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. W czasie konkursu oceniano głównie umiejetności praktyczne, w mniejszym stopniu teorię z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W konkursie wzięło udział 26 drużyn z całego województwa, więc konkurencja była duża, a stres nie odpuszczał ? Nasza drużyna bardzo sprawnie wykonała wszystkie zadania i otrzymała wysoką punktację zdobywając 7 miejsce! Gratulujemy chłopcom wyniku❗️
Zapraszamu do fotorelacji z konkursu

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec