aktualności

12
października
2023
I MIEJSCE DLA BACZYNA
Klasa Piłki Nożnej

 

Reprezentacja Baczyna w piłce nożnej znakomicie zaprezentowała się podczas rozgrywek o Mistrzostwo Sosnowca. W bardzo trudnej grupie zajęliśmy I miejsce remisując z II LO (0-0) oraz wygrywając z IV LO (4-1) i VI LO (1-0). Odmłodzony skład + trenerski duet zapewniły nam ogromny sukces i wiele radości. Powodzenia w finałach! Reprezentacja VII LO: Będkowski Alan, Budzyń Kacper, Cymerman Natan, Dudziński Krystian, Krotliński Paweł, Kumor Adrian, Miś Bartosz, Młyńczak Mateusz, Opałka Michał, Strojniak Iwo, Tuliński Wiktor. Trenerzy: Michał Szaryński i Kamil Konopka.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec