aktualności

15
kwietnia
2020
I LIGA DLA ZAGŁĘBIA ‼️‼️‼️
Klasa Piłki Ręcznej

 

Uczniowie Naszej szkoły występujący na parkietach II ligowych już jako absolwenci będą występować na parkietach I Ligi ‼️ Zagłębie Sosnowiec mimo największej liczby zwycięstw z II miejscem ale z zaproszeniem do Rozgrywek I ligi ‼️ System rozgrywek naszej grupy był tak stworzony, iż po rundzie zasadniczej zwycięscy grup i zespoły z 2 i 3 miejsca tworzyły grupę Mistrzowską bez przepisywania wcześniejszych wyników meczy. ?Pech chciał że rozegraliśmy tylko 2 mecze i oba zwycięskie lecz nastąpiła sytuacja, która obecnie zmusiła Nas do zakończenia rozgrywek. I nagle okazało się, że mimo, iż przez cały sezon doznaliśmy tylko 1 porażki i z najlepszym bilansem meczy(17-1)znajdujemy się na 2 miejscu gdyż w grupie Mistrzowskiej mamy bilans 2 wygrane na 2 i +14 w bramkach czyli taki sam jak Wisła Sandomierz, z którą nie udało nam się zagrać lecz Wisła rzuciła więcej bramek i to…. Ona zajęła 1 miejsce. Po rozmowie z dyr do spraw rozgrywek Panem Mirosławem Baumem, który rozumie całą sytuację uzyskaliśmy zapewnienie zaproszenia do rozgrywek I ligi co wydawało się jedyną rozsądna decyzją. Tak więc w nowym sezonie 2020/2021 Zagłębie przystąpi do Rozgrywek I ligi ‼️ #WalczymyOMarzenia ???‍♂️?‍♂️

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec