aktualności

25
marca
2019
Historycze osiągnięcie sportowe
Sport

 

Osiągnięcia sportowe naszych licealistek przejdą do historii placówki. Jeszcze żadnej szkole nie udało się wygrać wszystkich gier zespołowych w tym samym roku szkolnym a aktualnie będziemy grać na szczeblu wojewódzkim i tam też upatrujemy sukcesów.

Nasza reprezentacja siatkówki w składzie: Marta Bożek, Wiktoria Czermak, Ewelina Giec, Roksana Kobylańska, Wiktoria Kowalska, Natalia Nowak, Aleksandra Posiłek, Paulina Wróbel, zespół prowadzi mgr A.Mirek

Nasza drużyna szczypiornistek w składzie: Kinga Górka, Wiktoria Klimowicz, Karolina Korpal, Martyna Małysa, Wiktoria Madowicz, Weronika Pawlak, Joanna Węcławek, Aleksandra Wojtala, Wiktoria Wołyńska, Karolina Zuziak, zespół prowadzi mgr A.Mirek

Nasza reprezentacja piłki nożnej w składzie: Julia Adamska, Aleksandra Chrzanowska, Wiktoria Klimowicz, Martyna Małysa, Wiktoria Madowicz, Kinga Górka, Karolina Korpal, Milena Roch, Joanna Węcławek, ,Izabela Zych, zespół prowadzi mgr A.Mirek

Nasze koszykarki w składzie: Martyna Gruszka, Katarzyna Jagła, Wiktoria Mendyk, Wiktoria Ozga ,Weronika Pawlak, Nina Szopa, Aleksandra Wojtala, Wiktora Wołyńska, Karolina Zuziak,  zespół prowadzi mgr A.Mirek

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec