aktualności

26
września
2019
Europejski Dzień Języków Obcych
Imprezy

 

W naszej szkole 26 września podobnie jak w całej Europie obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych.  Z tej okazji dwie grupy uczniów naszej szkoły uczestniczyły w lekcjach języka obcego przez Skype’a. We współpracy ze Słowackim Instytutem Kultury uczniowie klas 1 LO brali udział w zabawnej lekcji języka słowackiego, a we współpracy z Goethe Institut Warschau uczniowie klas 3 LO brali udział w lekcji języka niemieckiego dla zaawansowanych.
Metoda nauki języka obcego przez Skype’a czy inne media jest coraz bardziej popularna i atrakcyjna, a każdy kontakt z językiem jest świetnym treningiem pamięci i krokiem naprzód do praktycznego używania języków obcych.

 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec