aktualności

23
czerwca
2022
Erasmus + „Ecopoly – the Real Game for a Better Live”
Erasmus+

 

WIZYTA PROJEKTOWA W BAD DUEBEN, NIEMCY 05 -10 KWIECIEŃ 2022

KRAJE PARTNERSKIE : NIEMCY, POLSKA, SŁOWENIA, WŁOCHY

 

Dzień 1

Nasza grupa projektowa w drodze do Bad Dueben – Niemcy.

Dzień 2

‎W kolejnym dniu uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych działaniach: Erasmus+ Breakfast Buffet, tworząc projekt artystyczny grafitti. Uczniowie, oprócz dobrej zabawy zdobyli umiejętności pracy w grupach.

Dzień 3

‎ Nasze międzynarodowe grupy wzięły udział w wernisażu, gdzie mieliśmy okazję zaprezentować efekty naszej pracy nad projektem artystycznym. To był naprawdę miły dzień…‎

Dzień 4

‎Odwiedziliśmy muzeum rzemiosła ‎‎artystycznego Kunstkraftwerk Leipzig‎‎. Świetnie się bawiliśmy oglądając wystawy van Gogha.‎

Dzień 5

Oficjalne zakończenie prac projektowych i powrót do domu.

Więcej informacji i zdjęć  na temat projektu : (1) baczyn w formie językowej – wyniki wyszukiwania | Facebook


 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZYCH DZIAŁAŃ PODCZAS ECO-TYGODNIA -ECO-WEEK- REALIZUJĄCYCH NASZ PROJEKT :

ECO WEEK IN SOSNOWIEC 19 – 23.10.2020 (padlet.com)

 

ZAPRASZAMY NA  BLOG ZAWIERAJĄCY NASZE DZIAŁANIA PROJEKTOWE;

ECO POLY (tumblr.com)

WIZYTA NAUCZYCIELI SZKÓŁ PARTNERSKICH  W RAMACH REALIZACJI NASZEGO PROJEKTU

Spotkanie nauczycieli w ramach projektu Erasmus+ Ecopoly-the Real Game for a Better Life
11 października 2021r. w naszej szkole gościliśmy nauczycieli ze szkół partnerskich z Niemiec, Słowenii oraz Włoch. Podczas pierwszego dnia spotkania nasi uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne klas, pokaz musztry. Goście mieli okazję uczestniczyć w wycieczce po centrum naszego miasta przygotowanej przez uczennice klasy 2 RMJ Maję oraz uczennicę klasy 2 PP Martynę.
 
W drugim dniu wizyty nauczycieli szkół partnerskich miały miejsce warsztaty projektowania własnej butelki na wodę. Uczniowie naszej szkoły oraz szkoły niemieckiej wraz z nauczycielami uczestniczyli w zajęciach on line „zaprojektuj butelkę na wodę” . Podczas zajęć wymieniliśmy się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami w zakresie dbania o nasze środowisko naturalne. 🌎🌍🌏🌞🌞🎨🎨
ECOPOLY- the Real Game for a Better Life
W trzecim dniu realizacji projektu udaliśmy się do Krakowa celem poszerzenia wiedzy na temat Sprawiwego Handlu i zrównoważonego rozwoju miasta. KOKOworld #fairtrade #krakow
 
 
RASMUS + Ecopoly- the Real Game for a Better Life
Kolejny dzień projektu upłynął na zwiedzaniu Sosnowieckich Wodociągów. Zobaczyliśmy procesu oczyszczania ścieków i uzdatniania wody pitnej. Wielkie podziękowania dla Pani Marceliny oraz Pana Mateusza. 🙂🙂 #sosnowieckiewodociągi #sosnowiec #erasmus #baczyn
 
 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec