aktualności

2
kwietnia
2024
DZIEŃ OTWARY SZKOŁY 2024- JUŻ 19 KWIETNIA !!!
Ogólne

 

19 KWIECIEŃ DZIEŃ OTWARY SZKOŁY 2024 !!!

VII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego zaprasza kandydatów do klas pierwszych wraz z rodzicami i wszystkimi innymi zainteresowanymi tym wydarzeniem na Dzień Otwarty Szkoły. W tym dniu można będzie zwiedzić szkołę, poznać klimat naszego liceum, spotkać się i porozmawiać ze starszymi kolegami i nauczycielami, wziąć udział w specjalnie przygotowanych  konkursach oraz zabawach i pokazach dla przybyłych gości, zapoznać się szczegółowo z ofertą edukacyjną naszej szkoły.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec