aktualności

30
marca
2022
Dwa mistrzostwa w dwa dni.
Sport

 

Sukces koszykarek i piłkarek ręcznych Baczyna !!!

 
Bardzo udany początek tygodnia dla reprezentacji Baczyna. W poniedziałek i wtorek odbyły się finały Mistrzostw Sosnowca w piłce koszykowej i w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacje Baczyna okazały się najlepsze, pokonując w finale kosza VI LO 22-12 a finale piłki ręcznej IV LO 4-2.
Reprezentacja w piłce ręcznej: Paulina Czechowska, Zuzanna Gorgoń, Julia Jankowska, Adrianna Kempa, Joanna Kida, Barbara Korpal, Kinga Kowalska, Maja Oleksiak, Otylia Owsianka, Natalia Wroniszewska, Martyna Gajda, Oliwia Świerczyna, Daria Długokęcka. Trener Michał Szaryński.
Reprezentacja w piłce koszykowej: Amelia Cymerman, Zuzanna Gorgoń, Adrianna Kempa, Julia Kustosz, Maja Oleksiak, Otylia Owsianka, Wiktoria Wójcik, Klaudia Wnorowska. Trener: Michał Szaryński
 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec