aktualności

19
listopada
2019
„Door to the world”
Klasa Turystyczno Językowa

 

Dnia 15 listopada 2019 uczniowie klas językowych oraz tegoroczni maturzyści uczestniczyli w projekcie edukacyjnym „Door to the world”, który odbył się w Wyższej Szkole Humanitas. Uczniowie wysłuchali kilku ciekawych wykładów na temat: tolerancji, wielokulturowości, pracy w międzynarodowym środowisku, podróży i literatury. Najbardziej ekscytującą częścią był konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych, przeprowadzony w języku angielskim. Naszą Szkołę dumnie reprezentowali: Kinga Duda, Marta Kania i Przemysław Sobór. Uczniowie klas trzecich uzyskali również informacje jak uzyskać certyfikat językowy.

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec