aktualności

18
października
2019
Bicie rekordu w pierwszej pomocy 2019
Imprezy

 

?❤❤❤?Udało się!!?❤❤❤?
W dniu 16.10.2019 r. pobiliśmy rekord w pierwszej pomocy w Baczyn Sosnowiec!! 400 uczniów wykonywało RKO. Biliśmy rekord przy współudziale Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu.

Byli młodsi i starsi, klasy policyjne, wojskowe, medyczne i ratownicze oraz trenera personalnego…

Impreza zorganizowana była przy okazji obchodów Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca, który właśnie przypada na 16 października. Celem wydarzenia jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.
Bicie rekordu odbywało się 16.10.2019 od godziny 12:00 do godziny 12:30.  Jednak w naszej szkole już od godziny 11.00 zorganizowana była lekcja pokazowa, podczas której przypomnieliśmy wszystkim uczestnikom jak prawidłowo wykonywać RKO (czyli resuscytację krążeniowo – oddechową).

 

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec