aktualności

29
marca
2019
Baczyn Fit Maraton 2019
Klasa Trener Personalny

 

29.03.2019. Hala VII LO w Sosnowcu. Lekcja step-dance, core stability trening, duo fit, zumba, trening obwodowy, pokazy, atrakcje i niespodzianki!!!

To wszystko przygotowali dla Was uczniowie z klas trenera personalnego VII LO z BACZYNA wraz ze studentami PWSZ z NYSY z kierunku trenera personalnego.

STEP DANCE!!! Prowadziła dla Was WIKTORIA MENDYK przy asyście Natalii Markowicz i Weroniki Gałgan. Te super dziewczyny są uczennicami BACZYNA klasy TRENERA PERSONALNEGO VII LO w Sosnowcu. Warto zaznaczyć, ze był to ich debiut w samodzielnym prowadzeniu całej lekcji stepu i to obrazu dla … UWAGA….ponad 250 !!! uczestników Maratonu. Tak! Tak! Tylu mieliśmy Was zaszczyt gościć!

MEEEGA debiut !!!! Nasza 17 letnia uczennica Wiktoria Mendyk poprowadziła całą, profesjonalną lekcje stepu z pełną metodyką nauczania, komendami, idealnie dobraną muzyką i z niesamowitą energią. Tego może pozazdrościć niejeden doświadczony instruktor fitness.

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE I WSPÓLNĄ ZABAWĘ!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec