aktualności

5
października
2019
XVII Ogólnopolski Bieg Przełajowy Policji i Służb Mundurowych im. sierż. G. Załogi
Klasa Policyjno Prawna

 

W dniu 4.10.2019 najlepsi biegacze klas mundurowych BACZYNA wystartowali w XVII Ogólnopolskim Biegu Przełajowym Policji i Służb Mundurowych im. sierż. G. Załogi. W biegu wystartowało 300 uczestników z klas mundurowych na dystansie 3.7 km. To był Super start Baczyna.💪💪💪 2 miejsce w kat. dziewczyn zajęła Wiktoria Klimowicz🥈, 3 miejsce drużynowo🥉( punktowali Wiktoria Klimowicz, Karol Dziopa, Kacper Karpiel uczniowie klasy 2m😍) W tym roku uczestnicy startowali również w kat. nordic walking. Baczyna reprezentowali nauczyciele😊: I miejsce w kategorii kobiet zajęła koordynator klas mundurowych p. Anna Filipiak-Chełczyńska 🥇, 2 miejsce p. Magdalena Gądek-Wieczorek🥈. Podziękowanie za opiekę nad młodzieżą dla p. Lidii Rok😊. Gratulacje dla wszystkich uczestników za udział w zawodach i do zobaczenia za rok – powalczymy o złoto🥇😃GRATKI DLA ZWYCIĘZCÓW 💪😍

Zapraszamy do FOTOGALERII

ZOBACZ WSZYSTKIE


PARTNERZY I PRZYJACIELE


© 2019 VII liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu

Wszystkie prawa Zastrzeżone Projekt i realizacja Strony internetowe Sosnowiec